Sezon rajdów rowerowych zakończony!
Dodane przez admin dnia Październik 28 2016 11:00:00
Sekcja Rekreacyjno-Sportową działająca przy Radzie Osiedla-Dalki podsumowała swoją działalność w roku 2016. Sekcja działa w składzie Bogumiła Orzechowska, Lidia Matlak, Hanna Tomczak, Klemens Hoffmann i w tym roku zorganizowała osiem rajdów rowerowych o łącznej długości trasy około 365 km. Miejscem docelowym były miejscowości: Gościeszyn, Dziekanowice, Borzątew, Jankowo Dolne, Opatówko, Czerniejewo, Skorzęcin, Pawłowo.
Treść rozszerzona
Uczestników biorących udział w rajdach było 30 osób, jednak nie wszyscy brali udział w każdym wyjeździe. Dziesięć osób wzięło udział w prawie wszystkich rajdach. Wszystkie wyjazdy były finansowane z własnych składek, każdy uczestnik był ubezpieczony.

- W miesiącu wrześniu zorganizowaliśmy dla 19 osób trzydniowy wyjazd rowerowy do Skorzęcina, zwiedzając Ośrodki Wypoczynkowe w Skorzęcinie, Wylatkowie i Powidzu. Wszyscy brali udział w konkurencjach rekreacyjnych, otrzymując pamiątkowe upominki – mówi K. Hoffmann.

Każdy wyjazd rowerowy był okazją do zwiedzenia ciekawych zakątków naszego regionu oraz spędzenia wielu godzin w miłej atmosferze na świeżym powietrzu.

- Tym razem podsumowanie sezonu rowerowego odbyło się w Pawłowie w Gospodarstwie Agroturystycznym. Uczestnicy biorący udział w minimum trzech rajdach otrzymali pamiątkowe statuetki. Podsumowując dziękuję wszystkim uczestnikom za bezpieczną i zdyscyplinowaną jazdę – mówi Klemens Hoffmann, komandor rajdów.

(m/n)