„Nieznane tajemnice Zakrzewa” - zapraszamy na zwiedzanie pałacu!
Dodane przez admin dnia Kwiecień 17 2018 09:30:00
Ruszamy z kolejnym sezonem „Wędrówek z historią”. Tym razem - po trzech latach przerwy - zapraszamy ponownie do jednego z najpiękniejszych pałaców w Wielkopolsce – do Zakrzewa w gminie Kłecko, gdzie powędrujemy tropem „nieznanych tajemnic Zakrzewa”. Ze względu na duże zainteresowanie tym pałacem, przygotowaliśmy dwa terminy zwiedzania: 5 i 6 maja! Będzie to niezapomniany weekend z historią!
Treść rozszerzona
- „Wędrówki z historią”, cykl w trakcie którego zwiedzamy najciekawsze miejsca, miejscowości, kościoły, dwory czy pałace w regionie, został zapoczątkowany w 2012 roku. Przez te 6 lat zorganizowaliśmy ponad 50 takich wypraw. Zawsze cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem turystów, dlatego ruszamy z nowym sezonem „Wędrówek z historią”. Na początek – w dwóch terminach – zapraszamy do pałacu w Zakrzewie, który w tym roku odkryje przed nami swoje nowe tajemnice, odkryte przeze mnie w trakcie pisania książki „Tajemniczy Pałac Zakrzewo” i szlakiem tych tajemnic powędrujemy. Co ważne, w tym roku zajrzymy do miejsc, gdzie wcześniej nie można było wejść! – mówi Karol Soberski, pomysłodawca „Wędrówek z historią”.

Ze względu na duże zainteresowanie tym obiektem, przygotowaliśmy dwa terminy zwiedzania: sobota, 5 maja i niedziela, 6 maja. W obu przypadkach zaczynamy o godz. 10.00.

Więcej tutaj