Aktywni rowerzyści z Łubowa nie odpuszczają
Dodane przez admin dnia Październik 08 2012 09:00:00
Dwudziestu trzech członków Stowarzyszenia Rencistów i Emerytów w Łubowie wzięło udział w 4 Rajdzie Rowerowo - Pieszym. Tym razem miejscem docelowym był Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie a organizatorem imprezy był GKS „Piast” Łubowo.
Treść rozszerzona


Do Skorzęcina cykliści dojechali prywatnymi pojazdami a rowery zostały dostarczone samochodem dostawczym Hurtowni Sportowej z Gniezna. Następnie uczestnicy rajdu przesiedli się na rowery i pokonali 22-kilometrową trasę po Lasach Skorzęcińskich. Po spożyciu posiłku udali się w pieszą wędrówkę poznając Ośrodek Wypoczynkowy.

Prezes „Piasta”, Ryszard Filipiak wszystkim uczestnikom wręczył pamiątkowe pucharki, nie krył zdziwienia, że wszyscy w doskonałej formie pokonali trudną trasę rajdu.

Z kolei Urszula Antczak , prezes SRiE podziękowała organizatorowi za sfinansowanie rajdu i wszystkim uczestnikom, że pomimo deszczowej pogody tak licznie wzięli udział i aktywnie spędzili czas.

Komandor Rajdu - Klemens Hoffmann zadowolony jest z bezpiecznej jazdy rowerzystów, którzy pomimo swoich schorzeń i zmęczenia wszyscy w doskonałej formie oraz dobrych nastrojach wracają do Łubowa oraz, że w dość krótkim czasie udało się zorganizować cztery rajdy.

(kh)